KONFERENCIJA „BIMLINK 2019“

2019 m. lapkričio 14 d. LITEXPO konferencijų centre

BIMLINK 2019“ – tai gerąja praktika paremta konferencija, skatinanti veikti, tobulėti ir suvienyti visus statybų sektoriaus atstovus, suinteresuotus statybos progreso vystymu Lietuvoje.

Šių metų konferencijos pagrindinė tema – „BIM procesas nuo 3D iki 7D– siekiama atkreipti dėmesį į pastatų valdymo efektyvumą, kurį galima padidinti tinkamai paruošiant naujų ar modernizuojamų pastatų projektus, taip pat surenkant ir valdant visus esamų statinių duomenis.

 

KAM SKIRTA?

Konferencijoje laukiami:

Verslo atstovai Valdžios atstovai Mokslo ir tyrimų atstovai
Statybos pramonės dalyviai

-NT plėtros ir valdymo įmonių atstovai

-Pastatų architektai, inžinieriai, konstruktoriai

-Projektavimo įmonių vadovai ir savininkai

-Projektų vadovai

-Rangovai

Viešųjų pastatų administratoriai

-LR Finansų ministerijos atstovai

-LR valstybės valdomų įmonių NT valdytojai

-Savivaldybių atstovai

Universitetai ir kolegijos

-Technikos ir technologijų aukštųjų mokyklų vadovai

-Statybos fakultetų dekanai ir katedrų vedėjai, dėstytojai ir studentai

KĄ SUŽINOSITE?

Projektuotojai NT vystytojai NT savininkai ir valdytojai
Sklandus darbas komandoje

Susipažinkite su būdais, padedančiais sklandžiai dirbti komandoje ir išpildyti visus užsakovo lūkesčius (kad jis, patenkintas rezultatais, taptų nuolatiniu Jūsų klientu).

Reikalavimai projektų rengėjams / projekto užduočiai

Sužinokite ko reikalauti iš projektuotojų, kad projektą būtų ekonomiška ir paprasta valdyti, statyti bei eksploatuoti.

Esamų pastatų / patalpų skaitmeninimo galimybės

Sužinokite būdus ir priemones, leidžiančias suskaitmeninti Jūsų valdomą turtą, kad pastatų remontas, renovacija, rekonstrukcija ar tiesiog naudojimas būtų žymiai efektyvesnis ir reikalautų mažesnių sąnaudų.

Konferencijos pranešėjai dalinsis sukaupta NT projektavimo / valdymo / aptarnavimo patirtimi, BIM projektų vadybos ir skaitmeninių duomenų valdymo praktinėmis žiniomis. Pamatysite sėkmingų BIM taikymo pavyzdžių, išgirsite unikalios patirties istorijas ir pasisemsite naudingų žinių.

 

SVARBIAUSI AKCENTAI

 

KONFERENCIJA
Renginyje trumpus, koncentruotus pranešimus skaitys savo sričių specialistai. Išgirsite 14+ pranešimų, trunkančių 15-20 minučių. Bus apžvelgti BIM projektų kokybės vertinimo kriterijai ir didžiausios klaidos, BIM projektų klasifikavimo, koordinavimo ir kiti darbo efektyvumą didinantys klausimai.

 

DISKUSIJOS
Konferencijos metu vyks 2 diskusijos, kurių metu renginio pranešėjai ir kiti diskusijos dalyviai – Lietuvos NT vystymo, projektavimo, statybos projektų valdymo lyderiai – aptars pranešimuose išsakytas problemas ir jų sprendimo būdus, dalinsis savo įžvalgomis ir patirtimi.

 

REALI PRAKTIKA
Renginyje bus pristatyti realių BIM projektų pavyzdžiai, įrodantys, kad tinkamai paruoštas naujo ar esamo statinio BIM modelis – realaus objekto klonas – padeda efektyviai valdyti statybos eigą ir pastato eksploatavimo procesą.