4INTEGRUOTI IR PRAKTIKOJE PATIKRINTI SPRENDIMAI

AGACAD_BIMLINK RESTA-3

Užtikrintas ir efektyvus NT turto valdymas bei statinio kokybės kontrolė

Efektyvi statinio priežiūra ir nekilnojamojo turto valdymas reikalauja žinių ir informacijos apie esamą turto būklę, jo priežiūros sąlygas. Siekiant visa tai tinkamai valdyti, reikalingi naujausi technologiniai turto valdymo sprendimai.

Pagal statistiką, apie 40-60 proc. vadinamųjų inžinerinių išlaidų yra iššvaistoma kuriant ar perkeliant analoginę informaciją apie objektą. Todėl informacijos skaitmeninimas ir valdymas tampa vienu svarbiausių NT turto valdymo iššūkių. Šiuo tikslu imamos vis labiau taikyti pažangios statinių informacinio modeliavimo (BIM) ir turto valdymo technologijos. Be to, naudingos ir papildytos realybės kompiuterinės aplikacijos, kurios padeda surinkti visus duomenis apie tam tikrą NT objektą iš projektavimo brėžinių, atliktų inžinerinių sistemų įdiegimo ir statybos aikštelės (as build). Visi tie duomenys suvedami į statinio duomenų bazę ir kompiuteriu ar išmaniuoju mobiliu telefonu nukreipiami į objektą. Taip galima matyti tikrąjį objekto vaizdą su papildoma vaizdine informacija apie įvairias paslėptas komunikacijas ir pan. Ši informacija naudinga ne tik prižiūrint objektą, planuojant ir projektuojant rekonstrukcijos darbus, bet taip pat ir objekto statybos ar renovacijos etape.

BIMLINK stende verta apsilankyti, jei jums aktualu:

  • efektyvus statinio išlaikymas ir jo priežiūros valdymas viso statinio gyvavimo ciklo metu;
  • tikslus išlaidų valdymas, investicijų strategijos ir finansavimo planai;
  • rizikos prognozės ir valdymas.

UAB „AGA CAD – profesionali projektavimo ir statybos specialistų (projektuotojų, inžinierių, programuotojų, CAD ir BIM ekspertų) komanda, diegianti programinę įrangą, kuri padeda prognozuoti statinio gyvavimo ciklo eigos įtaką objekto eksploatacijai ir leidžia modeliuoti optimalias ir ekonomiškai efektyviausias priemones bei veiksmus numatytiems nuostoliams išvengti, sumažinti ar pašalinti.

Padedame sukurti, statyti ir valdyti Jūsų BIM modelius!